ניוזלטר
מערכת דיוור אלקטרוני | רשימות תפוצה

ניוזלטר

ראשי >ניוזלטר>ניוזלטר

ניוזלטר בקצרה

 
ניוזלטר הוא מגזין אלקטרוני לצורך שיווק ישיר. ניוזלטר ודיוור אלקטרוני בכלל תופס תאוצה חזקה בשנים האחרונות שכן מדובר בעניין פשוט בעלות נמוכה שמוסיף המון לעסק. כל עסק שרוצה להעלות את עצמו מבלי לשלם עלויות גבוהות, ולהביא את עצמו אל הלקוחות, משתמש בניוזלטר. זוהי השיטה המוכחת כיעילה ביותר להעלות חשיפה ומכירות, מכיוון שניוזלטר הוא מיוחד וממוקד לקהל לקוחות מסוים.
 
ניוזלטר יש לבנות בצורה חכמה, הוא צריך לכלול המון תוכן מקצועי שיהיה ללקוחות מעניין לקרוא, ומעט תוכן שיווקי ומכיוון שכך התוכן השיווקי חייב להיות ממוקד ויעיל. התוכן צריך להיות ממוקד וברור, ללא שגיאות כתיב, נושאים שהלקוחות ישמחו לקרוא עליהם, מוצרים חדשים, עדכונים, עדויות של לקוחות מרוצים ועוד תכנים מעניינים ויצירתיים, העיקר לתפוס את תשומת לבם של הלקוחות.
 
יש לתת יחס רב לכותרת של ניוזלטר, כותרת טובה תוביל לפעולה של הלקוח ולא תאפשר פסיביות. הכותרת צריכה להיות יצירתית ומעניינת על מנת שתסקרן כמה שיותר לקוחות. בנוסף יש ליצור תתי כותרות כדי שהקוראים יוכלו לעבור על הניוזלטר ברפרוף ולא יצטרכו לקרוא הכל בכדי להגיע לנקודה שמעניינת אותם. ליצור כותרות ותתי כותרות שימשכו את העין וימקדו את הניוזלטר יעזור ללקוח להתמצא בתוך המאמר ולהינות ממנו יותר ולכן יפתח ניוזלטר נוסף בעתיד. 
 
לבסוף יש להשתמש במערכת דיוור אלקטרוני איכותית לשליחת ניוזלטר, לערוך מעקבים ומחקרים ולנהל את רשימות התפוצה באופן שוטף. יש פעמים שיש צורך לנקות מרשימות התפוצה משתמשים לא פעילים, במצב כזה ניתן לעשות קבוצה חדשה של משתמשים לא פעילים ולשלוח להם שאלה האם הם עדיין מעוניניים לקבל מאיתנו ניוזלטר, ובכך לתחזק את רשימות התפוצה. אם תעשו כן, זה ישתלם לכם ולעסק שלכם מאוד, מכיוון שמדובר בהחזר על השקעה מאוד גבוה כאשר פועלים נכון!
הוספת תגובה