ניוזלטר
מערכת דיוור אלקטרוני | רשימות תפוצה

דיוור אלקטרוני והמלחמה השיווקית

ראשי >דיוור אלקטרוני>דיוור אלקטרוני והמלחמה השיווקית

למלחמות השיווק נכנס כלי חזק - דיוור אלקטרוני

בימנו מלחמת השיווק היא המלחמה הכי קשוחה בשוק העסקים. מיליוני שקלים ואף דולרים מתבזבזים למטרות פרסום קמפיינים במדיות השונות. כל עסק נלחם על כמות לקוחות גדולה יותר. כאשר זהו המצב בשוק העסקים, חשוב למצוא דרכים יצריתיות לשמור על לקוחות קיימים ובנוסף להביא לקוחות חדשים וליצור חשיפה.
 
בדיוק לשם כך נוצר הכלי השיווקי המדהים, הנקרא דיוור אלקטרוני. דיוור אלקטרוני הוא שם לשליחת ניוזלטר והודעות מתוזמנות לרשימות תפוצה מוגדרות מראש. בעצם לכל חברה יש רשימת לקוחות, למשל מועדון לקוחות יכול להפוך בקלות לרשימת תפוצה של ניוזלטר. את רשימות התפוצה ניתן להגדיל בכל מיני דרכים, אחת הדרכים הנפוצות ביותר היא הרשמה לשירות ניוזלטר דרך אתר אינטרנט. בכך הלקוח נרשם ונותן הסכמתו לשליחת ניוזלטר שהעסק מחויב על פי חוק לקבל, אחרת נחשב לספאם.
 
אתם בטח מבינים כבר, את הכח והעוצמה השיווקיים הטמונים בדיוור אלקטרוני. רשימות תפוצה כל הזמן גדלות, לכן אחנו שומרים על הלקוחות שלנו, נותנים להם יחס אישי, שולחים להם הודעות אישיות, ניוזלטר מעניינים ולא פחות חשוב מקרבים עוד יותר לקוחות חדשים, ובעצם מגדילים חשיפה וחזרה של לקוחות לרכישה נוספת.
 
דיוור אלקטרוני הוא מערכת שיווק פשוטה בעלות זניחה, ובעצם בלחיצת כפתור שולחים לרשימות תפוצה מלאות קמפיין פרסומי שמגיע אליהם ישירות לתיבת הדואר ובעצם כל הלקוחות האלה נחשפים לתכנים שאנו מיקמנו בניוזלטר יש לזה השלכות רחוקות טווח פתאום אפילו אחרי מס' חודשים יש הגדלה עצומה במכירות.
 
לסיכום מערכת דיוור אלקטרוני בימנו הפך לאחד הכלים השיווקיים הטובים ביותר, אם אתם בעלי עסק שעדיין אין להם מערכת דיוור אלקטרוני, תמהרו ותפעילו אחת כבר עכשיו!
הוספת תגובה